Kim jesteśmy?

Nasza grupa istnieje od końca 2010 roku. Po raz pierwszy zagraliśmy na Kongresie Młodzieży Adwentystycznej w Gdańsku, w maju 2011 roku. Od tamtego czasu wiele się zmieniło. 

Pierwszy skład grupy tworzyłem ja (Daniel-gitara), Maciek (pianino), Eliasz (bas) i Samuel (perkusja). Właśnie w takim składzie po raz pierwszy wyszliśmy na scenę, by wspólnie z ludźmi wielbić Boga. 

Do tej pory każdy z nas działał w innych muzycznych projektach.
Z Samuelem znałem się z grupy Dla Ciebie w której obaj zaczęliśmy służyć kilka lat wcześniej. Maćka natomiast znałem z grupy Via Fides, gdzie stanowiliśmy część tzw. „instrumentalu”. 

Kongres Młodzieży Adwentystycznej w Gdańsku. Maj 2011 roku.

Pomimo różnorodności stylów muzycznych które nas inspirowały, połączyła nas wspólna wizja „Nowego Nieba”. No właśnie. Dlaczego akurat NEW HEAVEN? 

Nastanie Nowego Nieba i Nowej Ziemi to jedna z tych obietnic Pisma Świętego, do której często wracam. W dzisiejszych czasach wielu rzeczy możesz nie być pewien. Jednak jeśli jesteś chrześcijaninem i głęboko wierzysz w Boga, możesz traktować Jego obietnice jako pewne. A czy obietnica tego, że pewnego dnia nastanie dzień, w którym Bóg przywróci harmonię we wszechświecie, kiedy nie będzie już zła ani grzechu, kiedy nikt z tych, których kochasz już nie umrze; czy ta obietnica nie brzmi wspaniale?

Właśnie o tym muszą usłyszeć wszyscy. O Nowym Niebie! 

CDN.

Poznaj nas

cof

Anna Romaniuk

śpiew

sdr

Karolina Bukowska

śpiew

sdr

Ela Bukowska

śpiew

IMG_1251

Daniel Kluska

śpiew / gitara basowa

Jonasz Dobrzyń

gitara akustyczna / elektryczna

Maciej Jaworski-Nawrot

pianino

Daniel Maikowski

instrumenty klawiszowe

Nasze media społecznościowe