Dorzuć się do płyty!

Działamy od prawie 10 lat. Zagraliśmy dziesiątki koncertów w całej Polsce. Odwiedziliśmy Domy Samotnej Matki, Domy Pomocy, areszty śledcze a także zakłady karne. Pojawiliśmy się na wielu festiwalach muzyki chrześcijańskiej a także zagraliśmy wiele koncertów charytatywnych. Dzisiaj sami potrzebujemy Twojej pomocy.

Możesz wesprzeć ostatni etap projektu naszej płyty – publikację i wydanie albumu. Wystarczy, że przekażesz drobny (lub nie 🙂 ) datek na ten cel za pomocą serwisu Zrzutka.pl.

NA NOWO

Dlaczego „NA NOWO„? Bo każdy z nas potrzebuje czasami nowego początku w swoim życiu. Początku u boku Taty, który zawsze podaje rękę. NA NOWO także dlatego, że Bóg dał człowiekowi wspaniałą obietnicę, iż pewnego dnia wszystko zostanie przewrócone do pierwotnego, idealnego stanu. Wszystko zostanie stworzone NA NOWO. To wspaniała nadzieja dla każdego człowieka szczególnie w czasie tak wielu niepewności i niepokojów jakie pojawiają się na świecie.

NA CO ZRZUTKA?

Kwota którą chcemy uzbierać zostanie przeznaczona na ostatni etap projektu naszej płyty. Do tej pory opłaciliśmy nagrania w studiu. Po kilku miesiącach pracy -… i niestety postoju z uwagi na pandemię – ostatecznie zakończyliśmy prace nad całym materiałem.

k22385931e21a4f8.jpeg

Na co wydamy zebrane środki?

  • oprawa graficzna płyty
  • wydruk i tłoczenie płyt
  • inne koszty produkcji

PAKIETY-NAGRODY

Każdy grosz się liczy, więc możesz nas wesprzeć dowolną kwotą. Za każdą pomoc już teraz BARDZO DZIĘKUJEMY.

t0c398685ddf619a.jpeg

Wychodząc jednak nieco naprzeciw, przygotowaliśmy dla Was kilka pakietów-nagród, które mogą pomóc podjąć Wam decyzję o wsparciu naszego projektu.

  1. 50 zł i więcej – imienne podziękowania w naszych mediach społecznościowych
  2. 100 zł i więcej – album oraz imienne podziękowania w naszych mediach społecznościowych
  3. 1000 zł i więcej – 5 CDpodziękowanie w mediach społecznościowych i Twoje logo na naszej płycie*
  4. WIĘKSZE wsparcie – prosimy o kontakt mailowy. Możesz zostać głównym sponsorem płyty! 

*Pamiętaj, że logotyp możemy umieścić na opakowaniu płyty tylko do momentu oddania projektu do druku (30 listopada). Później będzie to niestety niemożliwe i podziękowania zostaną umieszczone tylko w mediach społecznościowych i naszej stronie internetowej.

Dziękujemy wszystkim, którzy tam mocno wspierali nas w naszej służbie w ciągu ostatnich lat. Ten album będzie podsumowaniem pewnego etapu w naszej działalności, ale wierzymy, że będzie także początkiem NOWEJ drogi i rozpoczęcia kolejnego rozdziału w naszej pracy.

Dziękujemy!