Koncert w Podkowie Leśnej dla Michała Peryta

Zapraszamy na charytatywny koncert on-line naszego zespołu. Tym razem zagramy dla Michała Peryta, chorego na mukowiscydozę. Koncert odbędzie się 29 maja (sobota) 2021 r., godz. 20:00 (GMT +2).

ZBIÓRKA ŚRODKÓW: https://www.siepomaga.pl/michal-peryt

TRANSMISJA: 

WYDARZENIE NA FACEBOOKu: 


✅ Jeżeli 20 tys. osób wpłaci po 25 zł Michał otrzyma lek❗️
✅ Przekaż info dalej!❗️

#mukowiscydoza#michalperyt#fundacjaoddechzycia#NH#OBIETNICA#NANOWO#newheaven#rehabilitacja#koncert#online#nadziejatv

„Czuję się już bardzo źle. Noce są ciężkie, sypiam 3-4 godziny na dobę. Nie mam już siły kasłać. Jest mi ciężko, nawet kiedy słucham jak Łucja czyta mi na głos szkolną lekturę. Teraz czytamy Karolcię. Nie wiem, czy wytrzymam do zakupu leków. Boję się…”. To słowa Michała, który choruje ma mukowiscydozę. Jest swoistym ewenementem, bowiem ma 45 lat, a przy mukowiscydozie taki wiek jest rzadkością… odchodzą o wiele wcześniej.Michał cierpi na mukowiscydozę – podwójną mutację Delta F508, cukrzycę leczoną insuliną, przewlekłą obturacyjną chorobę płuc, przewlekłą niewydolność oddechową, a na ten moment jego płuca mają 12% wydolności.

Zbiórka na www.siepomaga.pl/michal-peryt ma umożliwić zakup leku przyczynowego nowej generacji, gdzie koszt kuracji wynosi ponad 1.300.000 PLN (milion trzysta tysięcy złotych), z czego zebrano do tej pory 25% kwoty.? Koncert charytatywny na rzecz Michała Peryta transmituje nadzieja.tv, telewizja internetowa pod adresem: https://youtu.be/R1to23OZzXc. Podczas wydarzenia będzie działał czat z widzami.

Serdecznie zapraszamy!